top of page

Výhody Pôjdeto

Prečo by ste si mali nechať opraviť svoj mobilný telefón v prevádzke Pôjdeto, keď o ulicu ďalej od bytu je servis mobilných telefónov? Máme pre teba pár dôvodov, ktoré ťa možno presvedčia.

0040_ZA_Pojdeto.jpg

Dokážeme ti ponúknuť široký záber služieb, prémiový a najmä rýchly servis.

Stojí za nami silný hráč


Pôjdeto je súčasťou spoločnosti Slovak Telekom. Vďaka top hráčovi na Slovenskom telekomunikačnom trhu ti dokážeme ponúknuť široký záber služieb, prémiový a najmä rýchly servis. 

 

Máme skladom

Neobjednávame každú súčiastku až vtedy, keď ju potrebujeme. Máme skladom veľké množstvo komponentov na rôzne mobilné zariadenia. Preto väčšinou dokážeme tvoj mobil servisovať na počkanie.

 

Prístup na úrovni

Naši technici sa ti za každých okolností budú snažiť pomôcť. Vieme, že poškodenie telefónu je malá tragédia, preto ju v Pôjdeto chceme čo najviac zmierniť. Technici ti poradia a budú sa snažiť nájsť to najlepšie riešenie. 

 

Garancia kvality

Oprava u nás ťa nesklame. Používame autorizované komponenty a na opravu samozrejme poskytujeme záruku. U nás si vždy chránený.


 

Sieť pobočiek

 

Máme sieť kamenných predajní, kde ti veľmi radi poradíme, pomôžeme, nájdeme riešenie. Technici ti dokážu telefón opraviť priamo na pobočkách, čím sa vyhneš nepríjemnému čakaniu. Zastav sa u nás a presvedč sa o všetkých uvedených benefitoch na vlastnej koži.

bottom of page