top of page
casto-kladene-otazky.png

Televízia

Cenník servisných úkonov platný od 1.7.2019

Nastavenie satelitu

Nastavenie a úprava pozície satelitu

KIOSK

X

ONLINE

X

VÝJAZD
39,90 €

Inštalácia satelitu

Nastavenie a inštalácia / montáž satelitu (Služba nezahŕňa komponenty a spotrebný materiál)

KIOSK

X

ONLINE

X

VÝJAZD
54,90 €

Všetky ceny sú uvedené s DPH. X-Služba nie je poskytovaná. O možnostiach opravy konkrétneho zariadenia sa informujte, prosím u technika.

*V cene služby je zahrnutá práca a spojovací materiál. Držiaky, káble a pod. v cene služby niesú zahrnuté, vrámci aktuálnej ponuky jemožné si ich doobjednať alebo zakúpiť vlastné.

 

Upozornenie: opravované zariadenie už nebude ako nové. Pri diagnostike/oprave zariadenia môžu vzniknúť menšie nerovnosti, otery, medzierky medzi spojmi. Zodpovedáme za poskytnutú servisnú službu, ale nie za prejavenie skrytej chyby na zariadení, ktoré je morálne zastaralé, je po páde alebo rozoberané neodborne, poškodené tekutinou alebo iným poškodením. Skrytá chyba môže

nenávratne poškodiť zariadenie. Na predchádzanie takýmto stavom nám vždy uveďte informácie o stave zariadenia a spôsobe jeho používania. Pýtame sa na to z dôvodu vašej ochrany. Pred opravou zariadenia vám odporúčame, aby ste si uchovali a zálohovali potrebné dáta, ktoré máte uložené v zariadení. Ak nieje zariadenie priamo vaším vlastníctvom, zodpovedáte za súhlas vlastníka s

vykonaním servisnej služby. Pracujeme len so zariadeniami a softvérom, ktoré sú autorizované a legálne. Inak sme vašu objednávku oprávnení odmietnuť. Na vykonanie servisnej služby musíme vstúpiť do vášho zariadenia, žiadne údaje alebo dáta nebudeme z vášho zariadenia kopírovať alebo uchovávať, ak to nie je výslovne predmetom servisnej služby.

bottom of page