top of page

Najčastejšie poškodenia a straty mobilov počas dovolenky

Dovolenková sezóna sa roztočila na plné obrátky a naše mobily aj počas nej dostávajú dobre na frak. Prečítaj si, ako sa vyvaruješ najčastejším chybám pri poškodení svojho mobilu.

pexels-picjumbocom-196653 - kópia.jpg

Občas telefón na večer, či noc nechaj na izbe pre dobro tvojho účtu a bezpečnosť od vypisovania pod vplyvom...

Párty time


Samozrejme, naše prvé miesto. Večer na dovolenke, celý deň na slnku a večer ruka hore. Telefón a alkohol sa moc nemusia, nielen kvôli častým pádom a poškodeniam. Občas je fajn nechať ho na izbe pre dobro tvojho účtu a bezpečnosť od vypisovania pod vplyvom.. :). Aj keď je jasné, že pre niektorých jedincov to je nadľudský výkon.

 

Ešte si tuto urobím selfíčko


Jeden z piatich zničených telefónov má na svedomí práve fenomén zvaný selfie. Pre telefón ide vôbec o najbežnejší spôsob spoznávania zemskej gravitácie. Preto ti dáme malý tip – telefón drž pevne a skontroluj svoje okolie. Stačí jedno „drgnutie“ a telefón si letí. A ešte jedno hrozné odporúčanie – možno skús selfie tyč.

 

Voda… a nielen v mori

Voda, voda, samá voda. Taký ochladzujúci pocit skoku do mora počas horúceho dňa môže byť ešte viac ochladzujúci, ako by si chcel. Stačí zabudnúť vo vrecku plaviek telefón. Druhá veľmi nebezpečná vodná masa je výrazne menšia... a všetci vieme kde sa nachádza. Preto si sadaj opatrne! :D
 


Hulk Smaaaaaaash
 

Na štvrtom mieste sa nachádza stará klasika – prisadnutie telefónu. Obrazovka dovi-dopo. Nemusíš byť nijako ultra ťažký, stačí prisadnúť na „správnom“ mieste. V tomto máme všetci unikátny talent. Jeden z desiatich telefónov sa porúča práve týmto spôsobom.

 

Malé bonusy


Opice kradnúce mobilné telefóny v Indii a na Gibraltáre, iPhone base jumping v Tatrách, pád z auta, bicykla, vlaku, lietadla, lode, kozmickej stanice, jednoducho milión rôznych možností…

 

… ale neboj sa, na každú máme v Pôjdeto liek, len sa nám ozvi, tvoj telefón bude ako nový.

bottom of page